Görme Engelliler

 Kemalettin ERTUN 

01.07.1920 tarihinde doğmuş, Hukuk Fakültesini bitirmiş, 12.07.1974 tarihinde Danıştay Üyeliğine, 26.01.1982 tarihinde Altıncı Daire Başkanlığına seçilmiş ve 01.07.1985 tarihinde yaş haddinden emekliye ayrılmıştır.