Görme Engelliler

 A.Fehmi GÜRPINAR 

1914 yılında doğmuş, Siyasal Bilgiler Okulunu bitirmiş, 26.05.1952 tarihinde Danıştay’a girmiş, 22.09.1960 tarihinde Danıştay Üyeliğine, 21.04.1977 tarihinde Dokuzuncu Daire Başkanlığına seçilmiş ve 07.05.1979 tarihinde yaş haddinden emekliye ayrılmıştır.