Görme Engelliler

 Ahmet Hamdi ÜNLÜ 

15.04.1955 tarihinde Şanlıurfa’da doğmuştur. Urfa Lisesini bitirmiş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1977 yılında mezun olmuştur. 27.03.1978 tarihinde Danıştay Yardımcısı unvanıyla mesleğe başlamış, 14.05.1981 tarihinde görev unvanı Danıştay Tetkik Hakimi olarak değişmiştir. 15.09.1992 tarihinden itibaren Danıştay Kıdemli Tetkik Hakimliği görevine getirilmiş, 31.08.2000 tarihinde Danıştay Üyeliğine seçilmiştir. 14.02.2001 tarihinde Yüksek Seçim Kurulu Üyeliğine seçilmiş, 21.03.2002-24.01.2007 tarihleri arasında Yüksek Seçim Kurulu Başkanvekilliği görevinde de bulunmuş, 19.11.2008 tarihinde de Danıştay Onbirinci Daire Başkanlığına seçilmiştir.