Görme Engelliler

 Şafak SANCAR 

1925 yılında doğmuş, Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 15.07.1955 tarihinde Danıştay’da göreve başlamış, 07.06.1972 tarihinde Danıştay Üyeliğine, 08.06.1987 tarihinde Danıştay Başkanvekilliğine seçilmiş ve 29.06.1990 tarihinde yaş haddinden emekliye ayrılmıştır.