Görme Engelliler

 Orhan KARAYALÇIN 

15.12.1930 tarihinde Elazığ’da doğmuştur. Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirmiş, 04.03.1976 tarihinde Danıştay Üyeliğine seçilmiştir. Yüksek Seçim Kurulu Üyeliği de yapan ve 22.09.1987 tarihinde Danıştay Başkanvekilliğine seçilen KARAYALÇIN, 15.12.1995 tarihinde yaş haddinden emekli olmuştur.