Görme Engelliler

 Fahrettin ÖZTÜRK 

1917 yılında doğmuş, Hukuk Fakültesini bitirmiş, 22.04.1960 tarihinde Danıştay Üyeliğine seçilmiş, 12.12.1977-30.01.1982 tarihleri arasında Birinci Mürettep Daire Başkanlığı yapmış ve 22.03.1982 tarihinde isteğiyle emekliye ayrılmıştır.