Görme Engelliler

 Feridun TAŞKIN 

04.06.1933 tarihinde Gemlik’de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirmiş, 03.05.1960 tarihinde Danıştay Yardımcısı unvanıyla mesleğe başlamıştır. 02.11.1977 tarihinde Danıştay Üyeliğine, 03.07.1992 tarihinde Danıştay Birinci Daire Başkanlığına seçilmiş, 04.06.1998 tarihinde yaş haddinden emekliye ayrılmıştır.