Görme Engelliler

 Ahmet ERDOĞDU 

1915 yılında doğmuş, Hukuk Fakültesini bitirmiş, 23.12.1959 tarihinde Danıştay Üyeliğine ve 19.12.1964 tarihinde İkinci Daire Başkanlığına seçilmiş, 14.07.1973 tarihine kadar Başkanlık yapmış ve 07.10.1976 tarihinde Anayasa Mahkemesi Üyeliğine seçilmesiyle görevinden ayrılmıştır.